جوی کیت

جوی کیت

جوی کیت سرزمین اسباب‌بازی‌هاست. این اپلیکیشن برای کودکان ۲ تا ۶ سال طراحی شده است. کودکان می‌توانند به صورت آزادانه با این اسباب‌بازی‌ها بازی کنند و سرگرم شوند. طراحی منحصر به فرد و استفاده آسان برای کودکان از نقاط قوت این اپلیکیشن است.

اپلیکیشن جوی‌کیت را به صورت رایگان امتحان کنید

درست همانند آنچه که در کشورهای سطح اول دنیا در جهت احترام به حقوق کاربر در جریان است، اینفوکیت نیز اپلیکیشن‌های خود را برای تست کاربر در اختیار می‌گذارد تا خرید با احساس انجام نشود و آنچه که واقعا نیاز مخاطب است خریداری گردد.
این عمل، درست برعکس تمام سیستم‌های بازاریابی و گول زدن مخاطبان است که همگی در جریان آن هستیم!

در تست رایگان اپلیکیشن، که در زیر آن را مشاهده می‌کنید، سه اسباب‌بازی که حرکت می‌کنند، باز هستند

برای مشاهده اپلیکیشن تست در موبایل بر روی آیکن تست اپلیکیشن به صورت تمام صفحه بزنید

اگر کار کردن با نرم‌افزار تست برایتان در اینجا مشکل است

از کلید زیر استفاده کنید تا نرم‌افزار تست به صورت تمام صفحه‌ و در یک زبانه‌ی جدید برایتان ایجاد شود

دنیای اسباب‌بازی‌ها

خرید اپلیکیشن جوی کیت

برای خرید اپلیکیشن کلید ثبت نام و خرید اپلیکیشن را بزنید. اگر شماره تلفن همراه شما قبلا در سیستم ما ثبت شده است، رمز عبور را وارد کنید و مراحل خرید را انجام دهید. در صورتی که تاکنون نام‌نویسی نکرده‌اید، شماره همراه خود را وارد کنید. رمزی برای تلفن همراهتان ارسال می‌گردد. توجه داشته باشید که این رمز در تمامی اپلیکیشن‌های اینفوکیت یکسان است. حتما رمز عبور خود را یادداشت یا در جایی ذخیره کنید. با همین رمز می‌توانید از تمامی امکانات رایگان اینفوکیت نیز استفاده کنید.

سپس از طریق لینک‌های موجود، اپلیکیشن‌ را برای سیستم عامل خود دانلود کرده و استفاده نمایید. توجه داشته باشید که اپلیکیشن‌های اینفوکیت برای سیستم‌عامل‌های اندروید و ویندوز کاملا یکسان است.

آیا تاکنون توانسته‌ایم خودمان را آن‌طور که باید و شاید به شما معرفی کنیم و محصول بی‌نظیرمان را آنطور که شایسته است نمایش دهیم و یا زبان‌مان در این کار یاری نداده است؟! حال اگر ما را شایسته‌ی اعتماد خود می‌دانید با زدن روی کلید زیر، خریدی مطمئن را تجربه کنید.
و اگر اینطور تصور نمی‌کنید، لطفا یکی از گزینه‌های نظردهی را انتخاب کنید و ما را از نظر خود مطلع سازید. این کار نهایت لطف و دغدغه‌ی شما نسبت به ارتقای سطح کیفی خدمات ما برای جامعه‌ی ایرانی را نشان می‌دهد.

والدین گرامی
اینفوکیت؛ تارنمایی امن برای کودکان و نوجوانان است و لینکی به خارج از وب‌سایت وجود ندارد

بخش کاربری اینفوکیت

ورود به بخش کاربری اینفوکیت

راهنمای استفاده از اینفوکیت

راهنمای استفاده از اینفوکیت