کیت جامع آموزش زبان انگلیسی

بهتر است بدانید که استفاده از محصولات آموزشی آنلاین و دیجیتال
سرعت و دقت یادگیری را ۲۵ درصد بهبود می‌بخشد
هزینه‌های آموزش را تا ۸۰ درصد کاهش می‌دهد!
در بهبود کیفیت زندگی و محیط زیست نقش به‌سزایی دارد
تبعیض آموزشی را به شدت کاهش می‌دهد

کیت جامع آموزش زبان انگلیسی، اپلیکیشنی خودآموز است که در ایران و با محتوای آموزشی استاندارد ایالات متحده آمریکا تهیه شده است. این ابزار با ترفندهایی بی‌نظیر زبان انگلیسی را به شما آموزش می‌دهد. جذابیت و یکپارچگی آموزش و از همه مهم‌تر متکلم وحده بودن این سیستم باعث می‌شود تا در بین مکالمات و صداهای متفاوت گم نشوید! یعنی در این آموزش یک نفر سخن می‌گوید و خبری از صحبت‌ کردن با صداهای مختلف و لهجه‌های متفاوت نیست.
شخصیت روبات این مجموعه هم شاهکاری بی‌نظیر در خلق خنده و ساختن خاطرات در مغز شما برای به‌خاطر آوردن مباحث آموزشی است.
تمرینات و فعالیت‌های این سیستم، به صورت همه‌جانبه تمامی نکات آموزش زبان انگلیسی را در بر می‌گیرند.
این کیت آموزشی تمام و کمال و منحصر به فرد در ایران، با قیمتی باورنکردنی در دسترس شماست. اما قبل از اینکه پایین‌تر بروید و ببینید که در این مجموعه چه چیزی در انتظار شماست، بهتر است بدانید که با تهیه و تمرین با این مجموعه در طول یک سال حدودا ۲ میلیون تومان در هزینه‌های خود صرفه‌جویی می‌کنید! کافی است مبلغ ۶ ترم آموزش زبان به صورت فشرده را در طول یک سال در یک مجموعه معمولی و با انصاف آموزشی به همراه هزینه‌های رفت و آمد حساب کنید!
حال با هم نگاهی به محتوای کیت جامع آموزش زبان انگلیسی می‌اندازیم.

ویژگی‌های کیت جامع آموزش زبان انگلیسی

تور معرفی ویدیویی
سیستم جامع آموزش زبان انگلیسی را اینجا ببینید

۰
سطح
۰
درس
۰
فعالیت
۰
آزمون
۰
دقیقه انیمیشن
۰
واژه‌ی کاربردی

تست رایگان سیستم جامع آموزش زبان انگلیسی

درست همانند آنچه که در کشورهای سطح اول دنیا در جهت احترام به حقوق کاربر در جریان است، اینفوکیت نیز اپلیکیشن‌های خود را برای تست کاربر در اختیار می‌گذارد تا خرید با احساس انجام نشود و آنچه که واقعا نیاز مخاطب است خریداری گردد.
این عمل، درست برعکس تمام سیستم‌های بازاریابی و گول زدن مخاطبان است که همگی در جریان آن هستیم!

در تست رایگان اپلیکیشن، که در زیر آن را مشاهده می‌کنید، درس اول هر سطح باز است
برای راهنمایی در هر قسمت بر روی روبات راهنما کلیک کنید. این اپلیکیشن فقط برای سیستم عامل‌های ویندوز و اندروید است.

اگر کار کردن با نرم‌افزار تست برایتان در اینجا مشکل است

از کلید زیر استفاده کنید تا نرم‌افزار تست به صورت تمام صفحه‌ و در یک زبانه‌ی جدید برایتان ایجاد شود

اگر تا اینجا اطلاعات برایتان کافی بود و اپلیکیشن را پسندیدید و فکر می‌کنید که ارزش خرید دارد، بر روی دکمه‌ی زیر بزنید و پس از طی مراحلی آسان خریدتان را انجام دهید. در غیر این صورت ادامه دهید و با کیت جامع آموزش زبان بیشتر و عمیق‌تر آشنا شوید.

معرفی کامل و جامع سیستم

کیت جامع آموزش زبان انگلیسی

سیستم جامع کیت آموزش زبان انگلیسی ابزاری خودآموز است که می‌تواند وظیفه‌ی آموزش زبان انگلیسی به زبان‌آموزان را برعهده بگیرد. این کیت جامع با بهره‌گیری از استانداردهای آموزش همگانی ایالات متحده برای زبان‌آموزان سایر کشورها طراحی و تدوین شده و لهجه آن مطابق استاندارد ایالات متحده است. این خودآموز جامع که برای پارسی زبان‌ها مناسب‌سازی شده است، برای دو سیستم عامل مایکروسافت ویندوز و گوگل‌ اندروید در دسترس می باشد.

باتوجه به اینکه شروع آموزش زبان انگلیسی سن خاصی ندارد، لیکن رابط کاربری این خودآموز برای زبان‌آموزانی طراحی شده است که حداقل با الفبای زبان انگلیسی آشنایی داشته و بتوانند کلمات خیلی ساده را بخوانند.با توجه به شناخت ما از پتانسیل های درک و یادگیری کودکان و نوجوانان کشورمان، این کیت آموزشی می تواند یاری‌رسان زبان‌آموزان در سنین ۸ تا ۱۸ سال باشد.

هدف اصلی این کیت آموزشی رساندن زبان‌آموزان به سطحی است که برای آن‌ها، خواندن ودرک متون انگلیسی، نوشتن با رعایت اصول وقواعد دستور زبان، شنیدن ودرک مکالمات روزمره انگلیسی به راحتی امکان‌پذیر باشد.

یکی از نکات مهم درخصوص سبک آموزشی این کیت این است که دراین ساختار، زبان‌آموز خود را به جای شخصیت اصلی این آموزش قرار می‌دهد و در میان صحبت‌های شخصیت‌های مختلف داستان‌ها گم نمی‌شود! مسئله‌ای که در آموزش زبان انگلیسی مغفول مانده است! یکپارچگی آموزش و روایت‌ها از دیگر نکات مثبت این مجموعه می‌باشد. روباتی هوشمند به نام موبی در داستان‌های این آموزش است که با حرکات وجملات طنزآمیز و شوخی‌های خود فضایی را به وجود می‌آورد که باعث می‌شود تا زبان‌آموز ضمن بهره‌گیری از مطالب، تصویرسازی خوبی برای به خاطرسپاری مباحث درسی داشته باشد. همچنین این مساله سبب کشش و ایجاد انگیزه برای زبان‌آموز برای پیگیری آموزش می‌شود.

سیستم جامع کیت آموزش زبان انگلیسی شامل سه سطح است. هر سطح شامل شش بخش و هر بخش دارای پنج درس می‌باشد که مجموعا ۹۰ درس را تشکیل می‌دهد.

از نظر آماری در این کیت جامع، حدود ۱۰۰۰ دقیقه انیمیشن آموزشی در قالب ۲۵۳ انیمیشن، ۱۴۰۰ لغت کاربردی به صورت فلش‌کارت و فیلم، ۶۹ بخش دستور زبان در قالب انیمیشن و نوشتار، ۷۰۰ صفحه نکات آموزشی، ۹۰۰ کلمه املاء، ۹۰۰ پرسش آزمون و ۴۵۰ پرسش درک مطلب وجود دارد.

هر درس سه فیلم آموزشی دارد. در فیلم اول داستانی نمایش داده می‌شود. این داستان‌ها به صورتی انیمیشن سریالی و جذاب طراحی شده‌اند و شامل نکات آموزشی هدف‌دار و خاصی هستند.
فیلم دوم واژگان است که در آن تمامی لغات جدید همان درس به صورت انیمیشن بازگو می‌شود. در فیلم سوم، نکات و مثال‌های دستور زبان را به صورت کامل و جذاب خواهید دید.
برای تمرین بیشتر، هر درس پنج فعالیت دارد. فعالیت نکته‌ها، به زبانی ساده نکات دستور زبان و مطالبی را که نیاز به توضیح بیشتر دارند را با جداول و مثال‌هایی برای درک بهتر بازگو می‌کند. فعالیت کلمات، به سبک فلش‌کارت‌های آموزشی، کلمات جدید درس را تمرین می‌دهد. فعالیت خواندن، وظیفه‌ی تمرین درک مطلب را بر عهده دارد. در این فعالیت، متنی همتراز با موضوع درس مطرح شده که زبان‌آموز با انجام این فعالیت می‌تواند توانایی خوانش متن و ترجمه را در خود افزایش دهد. آزمون درک مطلب سنگ محک این بخش می‌باشد. فعالیت املا؛ وظیفه‌ی تمرین دادن زبان آموز برای نوشتار صحیح را بر عهده دارد. در انتهای هر درس آزمونی در نظر گرفته شده تا بتوان به وسیله‌ی آن حدود یادگیری مطالب مطرح شده را اندازه‌گیری کرد.

پیش‌نیاز استفاده از این مجموعه توانایی خواندن پارسی و آشنایی با حروف و کلمات ابتدایی انگلیسی است. توصیه ما این است که در صورت عدم آشنایی با حروف و کلمات انگلیسی، ابتدا از مجموعه الفبای انگلیسی اینفوکیت (ABC KIT) یا هر مجموعه‌ی استاندارد دیگری استفاده گردد.

کیت جامع آموزش زبان انگلیسی

معرفی تصویری اپلیکیشن

فهرست محتویات سیستم
در اینجا با دانلود فهرست‌های زیر با سرفصل دروس، فهرست لغات و فهرست گرامر آموزش داده شده در سیستم جامع آموزش زبان انگلیسی آشنا می‌شوید

خرید کیت جامع آموزش زبان انگلیسی

کیت جامع آموزش زبان انگلیسی

برای خرید اپلیکیشن کلید ثبت نام و خرید اپلیکیشن را بزنید. اگر شماره تلفن همراه شما قبلا در سیستم ما ثبت شده است، رمز عبور را وارد کنید و مراحل خرید را انجام دهید. در صورتی که تاکنون نام‌نویسی نکرده‌اید، شماره همراه خود را وارد کنید. رمزی برای تلفن همراهتان ارسال می‌گردد. توجه داشته باشید که این رمز در تمامی اپلیکیشن‌های اینفوکیت یکسان است. حتما رمز عبور خود را یادداشت یا در جایی ذخیره کنید. با همین رمز می‌توانید از تمامی امکانات رایگان اینفوکیت نیز استفاده کنید.

سپس از طریق لینک‌های موجود، اپلیکیشن‌ را برای سیستم عامل خود دانلود کرده و استفاده نمایید. توجه داشته باشید که اپلیکیشن‌های اینفوکیت برای سیستم‌عامل‌های اندروید و ویندوز کاملا یکسان است.

اینجا آخر خط است!

آیا تاکنون توانسته‌ایم خودمان را آن‌طور که باید و شاید به شما معرفی کنیم و محصول بی‌نظیرمان را آنطور که شایسته است نمایش دهیم و یا زبان‌مان در این کار یاری نداده است؟! حال اگر ما را شایسته‌ی اعتماد خود می‌دانید با زدن روی کلید زیر، خریدی مطمئن را تجربه کنید.
و اگر اینطور تصور نمی‌کنید، لطفا یکی از گزینه‌های نظردهی را انتخاب کنید و ما را از نظر خود مطلع سازید. این کار نهایت لطف و دغدغه‌ی شما نسبت به ارتقای سطح کیفی خدمات ما برای جامعه‌ی ایرانی را نشان می‌دهد.

والدین گرامی
اینفوکیت؛ تارنمایی امن برای کودکان و نوجوانان است و لینکی به خارج از وب‌سایت وجود ندارد

بخش کاربری اینفوکیت

ورود به بخش کاربری اینفوکیت

راهنمای استفاده از اینفوکیت

راهنمای استفاده از اینفوکیت